MAILPlus Data Hosting

navigace

Stačí se jen přihlásit

Pomocí aplikace Outlook Web Access můžete prostřednictvím webového prohlížeče získat přístup k poštovní schránce MAILPlus Exchange z libovolného počítače s připojením k Internetu.

Aplikaci Outlook Web Access lze použít s aplikací Internet Explorer společnosti Microsoft nebo mnoha dalšími prohlížeči pro systémy UNIX, Apple Macintosh nebo pro počítače se systémem Microsoft Windows®.

Aplikace Outlook Web Access představuje efektivní řešení pro uživatele, kteří vyžadují možnost cestování, vzdálený přístup nebo funkčnost ve více platformách.

Funkce aplikace Outlook Web Access

  Flexibilní zobrazení zpráv
Je možné vybrat způsob zobrazení seznamu zpráv a umístění podokna pro čtení nebo nakonfigurovat několik možností seskupení a řazení.

  Zlepšená upozornění
Připomínky a upozornění na novou poštu se zobrazí v okně aplikace Outlook Web Access a lze je používat pomocí rozevírací nabídky na panelu nástrojů.

  Pomocník pro plánování
Tento průvodce pomáhá plánovat schůzky se spolupracovníky. Pomocník pro plánování navrhuje časy schůzek a označí jednotlivé dny v nástroji pro výběr data různými barvami podle toho, zda je den vhodný, přijatelný nebo nevhodný k uspořádání schůzky.

  Přístup ke sdíleným složkám
V aplikaci Outlook Web Access je možné získat přístup k dokumentům ve sdílených složkách systému Windows a ke knihovnám dokumentů na webech služby Windows SharePoint Services.
 

nahoru