MAILPlus Data Hosting

navigace
 

Společnost TOPNET Services s.r.o. je předním poskytovatelem internetových služeb, jako je telefonování po internetu (VoIP), virtuální privátní sítě (VPN), ale také zpřístupnění internetu všem domácnostem, školám, úřadům a malým i velkým firmám v okolí Boskovic v Jihomoravském kraji.

 

Společnost Hosting Controller byla založena v kanadském Vancouveru. Nyní má pobočky v San Diegu, Los Angeles, Richmondu a Islámábádu. Hosting Controller™ je produkt s více než desetiletým vývojem a poradenstvím v praxi hostovaných služeb. Hosting Controller umožnuje řešit automatizaci a rozvoj hostovaných služeb společnsotem různé velikosti.

MAILPlus s.r.o. je výhradním prodejcem aplikací Hosting Controller™ v České republice.

  Jsme registrovaným partnerem společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. pro hostovaná řešení. Zejména pro Hostovaná řešení BlackBerry.
 Barracuda Networks

Barracuda Networks Inc. je přední světový výrobce hardware zařízení pro zabezpečení jednotlivých prvků podnikové sítě. Společnost Barracuda Networks je za své hardware jednotky držitelem mnoha významných ocenění. Firma sídlí v Kalifornii (USA), po celém světě provozuje 10 mezinárodních poboček a zastoupena je v přibližně 80 zemích světa.

Barracuda Spam & Virus Firewall je součástí hostovaného řešení MAILPlus Exchange 2010. K ostatním e-mailovým službám je možné tuto ochranu dokoupit.

Pro zákazníky s vlastním poštovním serverem poskytujme hostované řešení Barracuda Spam & Virus Firewall.
 

   

 

nahoru