Office 365 se změnilo na Microsoft 365. Do budoucna budou všechny produkty , které nesly označení Office 365 používat značku Microsoft 365.
Dle prohlášení Microsoftu se jedná o přirozený vývoj.

 Microsoft 365 začal v roce 2017 jako licenční balíček pro podnikové zákazníky. Jednalo se o kombinaci Windows, Office a Enterprise Mobility and Security (EMS). Od té doby systém prošel výraznou změnou, která představuje vizi budoucnosti nástrojů produktivity společnosti Microsoft. Jedná se o integrovanou sadu aplikací a služeb, které umožňují pracovat s umělou inteligencí a dalšími špičkovými technologiemi.

Pro malé a střední podniky to zahrnuje nové funkce v Microsoft Teams, které pomohou pořádat schůzky online; cloudové úložiště souborů a možnosti sdílení. Uživatelé těchto služeb mohou spolupracovat odkudkoli. Nasnadě je řešení zabezpečení komunikace a identity uživatelů služby. V okamžiku, kdy podniky čelí mimořádným zdravotním a ekonomickým výzvám je tak Microsoft 365 ideální volbou pro uživatele z řad živnostníků včetně malých a středních podniků.

Novinky

  • Skype for Business nahrazen Teams

    Microsoft se rozhodl nahradit Skype for bussiness službou Microsoft Teams. Skype for bussiness...

  • Microsoft 365

    Office 365 se změnilo na Microsoft 365. Do budoucna budou všechny produkty , které nesly označení...

Tipy

Outlook

Poštovní aplikace v mobilním telefonu bývají často součástí jeho operačního systému. Ať už jde o Android nebo iOS u telefonů firmy Apple. Outlook mobile je aplikace vyvinutá Microsoftem a poskytuje plnou integraci do prostředí jeho cloudových služeb. Tuto výhodu pocítí nejvíce uživatelé poštovních a kalendářových služeb serveru Exchange. Integrace do aplikace Teams je samozřejmostí.

MAILPlus - podpora

Microsoft365MSDotNETPHPMSAzureMSPartner

vaše výhoda - MAILPlus

Naše zákazníky známe a poznáváme. Nasloucháme jejich požadavkům. Jako Silver Microsoft partner dokážeme nabídnout stabilní zázemí silné společnosti, díky vlastním bohatým dlouholetým zkušenostem.

Kontakt

V obchodních záležitostech nás kontaktujte e-mailem na adrese

prodej@mailplus.cz

Ostatní kontakty zde