Microsoft se rozhodl nahradit Skype for bussiness službou Microsoft Teams. Skype for bussiness bude ukončen ke dni 31. července 2021. Prostředí MS Teams je připravené i pro velmi náročné zákazníky.

 Společnost Microsoft představila Teams v New Yorku a spustila službu dne 4. listopadu 2016.

V září 2017 společnost Microsoft oznámila, že Microsoft Teams nahradí vlastní předchozí produkt Skype for Business. Pro nové zákazníky Office 365, po 1. říjnu 2018, jsou MS Teams hlavní komunikační platformou pro zasílání zpráv, schůzky či volání. Těmto zákazníkům již není umožněno Skype For Business používat.

Dne 12. července 2018 společnost Microsoft představila bezplatnou verzi Microsoft Teams, která nabízí většinu funkcí, ale omezuje počet uživatelů a kapacitu pro ukládání souborů.

Novinky

  • Skype for Business nahrazen Teams

    Microsoft se rozhodl nahradit Skype for bussiness službou Microsoft Teams. Skype for bussiness...

  • Microsoft 365

    Office 365 se změnilo na Microsoft 365. Do budoucna budou všechny produkty , které nesly označení...

Tipy

Outlook

Poštovní aplikace v mobilním telefonu bývají často součástí jeho operačního systému. Ať už jde o Android nebo iOS u telefonů firmy Apple. Outlook mobile je aplikace vyvinutá Microsoftem a poskytuje plnou integraci do prostředí jeho cloudových služeb. Tuto výhodu pocítí nejvíce uživatelé poštovních a kalendářových služeb serveru Exchange. Integrace do aplikace Teams je samozřejmostí.

MAILPlus - podpora

Microsoft365MSDotNETPHPMSAzureMSPartner

vaše výhoda - MAILPlus

Naše zákazníky známe a poznáváme. Nasloucháme jejich požadavkům. Jako Silver Microsoft partner dokážeme nabídnout stabilní zázemí silné společnosti, díky vlastním bohatým dlouholetým zkušenostem.

Kontakt

V obchodních záležitostech nás kontaktujte e-mailem na adrese

prodej@mailplus.cz

Ostatní kontakty zde